Unikkatil diss noizy otr

Apr 29,  · BabaStars Diss Noizy PM BabaStars 0 comments Menjeher pas Rrahjes se dy grupeve thuaje se me te perfolur dhe me te njohur per publikun Kosovar dhe ati Shqiptar Babastars Dhe OTR Noizy Baba Stars del me nje Diss kunder Noizy. Noizy është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në këtë faqe do gjeni tekstet dhe videoklipet e këngëve të kënduara nga Noizy dhe gjithashtu biografinë, lajme, fotogaleri etj/5(K). Jun 10,  · Noizy: Se na jena O.T.R. për ata që nuk e din, U bo ni koh që ne s'jena pa, tani po e ndjej largsin, Nuk e di se ça po thojn kto o lord, Nuk e di se ça po dojn kto o lord, Zemra ime veç një fjal mban ajo esht O.T.R. Verse #1 Noizy Shpërthejm si gaca dokudo, Se jena n'moshën ma t'mir e mo, Ndërkoh - kom probleme por ti sje njo,/5(K).

Unikkatil diss noizy otr

Stream Noizy - DISS unikkatil by Aurelio.. from desktop or your mobile device. Jul 15,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Shkurt E Gjate (diss Noizy) nga Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo, Trc. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare/5(40). Apr 29,  · BabaStars Diss Noizy PM BabaStars 0 comments Menjeher pas Rrahjes se dy grupeve thuaje se me te perfolur dhe me te njohur per publikun Kosovar dhe ati Shqiptar Babastars Dhe OTR Noizy Baba Stars del me nje Diss kunder Noizy. Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR [DISS BABASTARS] (Hit ) Top Hitet e fundit Të rejat e fundit. Mp3 Shqip - Hitet e fundit. Rina - Ilegal Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava Mozzik x Loredana - Romeo and Julie KIDA - Ka je Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresh Tayna X Ledri - Aje Capital T - Kujtime (Prod. Noizy është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në këtë faqe do gjeni tekstet dhe videoklipet e këngëve të kënduara nga Noizy dhe gjithashtu biografinë, lajme, fotogaleri etj/5(K).DMC Diss Noizy Noizye OTR Unikkatil TBA Diss Ju ha Pers Gjalli The bloody alboz Kobra aka Helmusi Rebel aka UnikkatiL Koncert Zvicerr 7 _Mars Unikkatil . Unikkatil Tba Dmc Diss OTR Noizy. Kbps MB Play. Скачать. Rebel A K A Unikkatil Diss Noizy Kbps MB Rebel a.k.a Unikkatil. June 18, ·. Dmc - Diss OTR Noizy. lalumacareggina.com Dmc - Diss OTR Noizy (lyrics). Dmc Aka babloki - diss noizy OTR - OTK (me tekst). Diss Otr Noizy Song Lyrics - Unikkatil Lyrics. Diss Otr Noizy Song Lyrics was first added to this website on T+ and lastest update on.

see the video

Noizy Otr Diss Unikkatil lalumacareggina.com, time: 1:55
Tags:8 mile battaglia finale sottotitoli,King city majid instrumental music,Zaboravi i odlazi cecal,Kerkythea plugin sketchup 2014

0 thoughts on “Unikkatil diss noizy otr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *